Wyjazdy PDF Drukuj Email

Profesjonalne wyjazdy po samochody z Niemiec.

Organizuje indywidualne wyjazdy po samochody – osobowe, dostawcze jakich bezskutecznie szukacie w Polsce. W wybranym przez Was poziomie cenowym. Są to samochody bezwypadkowe z udokumentowaną historią, pochodzące z salonów samochodowych, komisów, oraz bezpośrednio od ich niemieckich właścicieli. Docelowo wybieram miejsce poszukiwań samochodów, jak równieżistnieje możliwość dojazdu do miejsca wskazanego przez osobę zainteresowaną.

Oferta to wyjazd po konkretny, używany, bezwypadkowy samochód, a nie wycieczka po przypadkowe auto. Pieniądze niekiedy z trudem zarobione macie prawo rozsądnie wydać. Niezależnie od odległości staramy się by wyjazd trwał nie dłużej jak dwa dni. Termin wyjazdu dostosuje do planów klienta. Mozliwosc zabrania osoby towarzyszącej po uzgodnieniu wcześniej. Aktywnie uczestniczę w transakcji negocjując korzystną cenę oraz pomagam w załatwieniu potrzebnej dokumentacji wywozowej i tablic exportowych (kwota od 80 euro z ubezpieczeniem w zaleznosci od regionu). Po zakupie powrót samochodami pod moją opieką,  po wczesniejszym uzgodnieniu mozliwość powrotu Państwa samochodem przez naszego kierowcę. W tym celu zabieram krótkofalówki do bezpośredniej łączności z klientem.

Korzystając z mojej oferty macie państwo możliwość dokonania bezpiecznego zakupu wymarzonego autka w Niemczech. Wybieracie sami auto po jakie ze mną jedziecie. Ważne: Kwota 200- 300 euro jest wystarczająca do wyjazdu ze mną po zakup auta wpłacając jako zaliczkę.Pozostałą kwotę wpłacamy przelewem na konto właściciela auta. Bezpieczeństwo mojego klienta wyjeżdżającego ze mną jest najważniejsze.

Rozpoczęcie trasy – województwo małopolskie. Zabieram klientów po trasie A4 w dogodnych miejscach uzgodnionych wcześniej.

 

Gwarantuje pomoc przy:

  1. zakupie auta,
  2. określeniu stanu technicznego (posiadam elektroniczny miernik grubości lakieru),
  3. rejestracji w Polsce,
  4. załatwieniu formalności exportowych,
  5. negocjacji cenowej,
  6. tłumaczeniu językowym.
  • Możliwość przywiezienia auta na lawecie,
  • koszt wyjazdu: 500 PLN.

Wszelkie obawy i wątpliwości chętnie wyjaśnie telefonicznie pod nr 502-257-588.

 

Zasady są proste – osoby chętne na zakup auta w niemczech umawiają się ze mną na wspólny wyjazd i dzięki temu mają możliwość osobistego oglądania wybranych modeli. Widzą więc co kupują i mogą mieć pewność, że nie będzie to polska specjalność czyli 100% bezwypadkowa igiełka uzdatniona według bardzo popularnego przepisu na "rodzyna", w skład którego obowiązkowo wchodzi szpachla, allegrowe zaślepki poduszek powietrznych oraz dużo blacharskiej fantazji i szeroko pojętego kunsztu.

 

Cena.

Tu właśnie jest przysłowiowy pies pogrzebany, bo ceny wywoławcze aut w Niemczech, tym bardziej po doliczeniu kosztu dojazdu, będą najczęściej wyższe niż ceny takich samych aut, z tego samego rocznika i z takimi samymi silnikami oferowanymi już w Polsce! Z czego to się bierze? Bo skoro za prawdziwie bezwypadkowego, dziesięcioletniego Focusa Diesel z bardzo wysokim jak na polskie warunki przebiegiem rzędu 250 tys. km trzeba zapłacić w Niemczech około 3 tysiące euro a na rozbitka z roku 2004 wyłożyć w Niemczech trzeba tylko około 1000 - 1500 euro to czemu tu się dziwić! Przecież aż się prosi, żeby załadować sześcioletniego rozbitka na lawetę, zaopatrzyć się na allegro w odpowiednio: pas przedni, lampy, chłodnicę, zderzak, zaślepki poduszek powietrznych oraz w dodatki typu m.in. grill chłodnicy, kratka zderzaka czy nawet zaślepki halogenów (po co kupować drogie halogeny) i wziąć się za uzdatnianie kolejnej igiełki, która dzięki temu, że była tania w zakupie – będzie mogła być wystawiona tanio do sprzedaży. I to pomimo kilku tysięcy zł zarobku, które (co oczywiste) trafi do kieszeni sprzedawcy i blacharza/lakiernika. I trzy polskie świętości, o których wspominałem ostatnio przy okazji poniedziałkowego "rodzyna" ponownie pokażą swą ogromną moc! Bo przecież rocznik będzie dobry, przebieg i cena również. Czego chcieć więcej, prawda? Jeśli jednak Ty zdążyłeś (-aś) już wyciągnąć wnioski, z tego co tu mówię, to wiem, że chcesz czegoś więcej. Chcesz, żeby Twoje auto było faktycznie bezwypadkowe i żeby miało sprawny układ Airbag, który w razie wypadku zapewni Ci dodatkową ochronę!

 

Kupując używane auto można albo kupić tanio albo kupić dobrze. Z Darkiem kupisz dobrze. Wybór jest Twój.