Działalność PDF Drukuj Email

Cechą charakterystyczną oferowanych przeze mnie aut jest ich najwyższa jakość, zarówno w aspekcie wyglądu zewnętrznego jak i w sferze technicznej. Wszytkie samochody są bezpośrednio kupowane od ich właścicieli i tylko taka zasada działania w pełni pozwala na kompletne przygotowanie używanego pojazdu dla następnego użytkownika. Biorę zatem całkowitą odpowiedzialność za oferowany „gotowy produkt”, jakim jest samochód używany jak nowy.

 

Inaczej niż wszyscy


Wiem, iż na polskim wtórnym rynku nadużywane są słowa, które w istocie służą tylko do opisu idealnego samochodu używanego (np.: "stan idealny", "jakość", "gwarancja", "bezwypadkowy" i wiele innych). Moim celem nie jest przywracanie pierwotnego znaczenia tym pojęciom. Moją misją nie jest odmieniać polski rynek samochodów używanych. Najzwyczajniej w świecie wiem, że opłaca się sprzedawać używane samochody dobrej jakości. Dobrze obsłużeni i zadowoleni klienci wracają do mnie, aby ponownie zamienić swoje auta.

 

Pewność i bezpieczeństwo


Każdy oferowany przeze mnie samochód używany "jak nowy" to:

  • sprawdzony i pewny status prawny - brak wad prawnych,
  • kompletna dokumentacja,
  • rzetelne przygotowanie i informacja dotycząca stanu technicznego,
  • rzetelna weryfikacja i informacja o historii napraw blacharsko-lakierniczych,
  • ważne okresowe badanie techniczne,
  • udokumentowana historia przebiegu,
  • dwa kluczyki i piloty alarmu (jeśli występują).

Za wszystkie powyżej wymienione właściwości nie trzeba dopłacać — są one zawarte w cenie każdego samochodu.
Procedura wielostopniowej weryfikacji technicznej i przygotowania aut do sprzedaży pozwala na uzyskanie
najwyższego standardu, a ryzyko wystąpienia awarii jest znikome, dlatego, oferując moje samochody, zapewnię Państwu pewność i bezpieczeństwo.

 

 

Zastanawiają sie państwo czy i dlaczego warto?


Czy zastanawialiście się jak to możliwe, że sprowadzone z zagranicy auta w polskich komisach lub ogłoszeniach internetowych wystawione są do sprzedaży w cenie podobnej lub niższej niż takie same pojazdy oferowane na rynkach zagranicznych? Odpowiedź jest oczywista! Ceny wywoławcze aut w Niemczech, tym bardziej po doliczeniu kosztu dojazdu, będą najczęściej wyższe niż ceny takich samych aut, z tego samego rocznika i z takimi samymi silnikami oferowanymi już w Polsce! Nie ma co się także temu dziwić! Bo skoro za prawdziwie bezwypadkowe, dziesięcioletnie auto, np VW GOLF diesel z „bardzo wysokim” jak na polskie warunki przebiegiem rzędu 240 tys. km trzeba zapłacić w Niemczech około 3700 euro , a na rozbitka z roku 2003 wyłożyć w Niemczech trzeba tylko około 1700 euro to czemu tu się dziwić! Przecież aż się prosi, żeby załadować sześcioletniego rozbitka na lawetę i wziąć się za uzdatnianie kolejnej igiełki, która dzięki temu, że była tania w zakupie – będzie mogła być wystawiona tanio do sprzedaży. Jeśli jednak Ty zdążyłeś (-aś) już wyciągnąć wnioski, z tego co tu piszę, to wiem, że chcesz czegoś więcej. Chcesz, żeby Twoje auto było faktycznie bezwypadkowe i żeby miało sprawny układ Airbag, który w razie wypadku zapewni Ci dodatkową ochronę!

Kupując używane auto można albo kupić tanio albo kupić dobrze. Możecie sami zdecydować o tym, jaki samochód kupicie, poznać historię jego eksploatacji. To są Wasze pieniądze, więc macie Państwo prawo mądrze je wydać.